au.gro.edsa%40ofni


Спільнота ASDE


Об’єднуємо талановитих та відданих своїй справі людей з різних галузей. Завдяки спільним цінностям, обміном досвіду та взаємопідтримці нашого ком’юніті, ми реалізовуємо колективний потенціал у формуванні стійкої економіки та громадянського суспільства

Спільнота ASDE

об’єднує талановитих та відданих своїй справі людей з різних галузей. Завдяки спільним цінностям, обміном досвіду та взаємопідтримці нашого ком’юніті, ми реалізовуємо колективний потенціал в формуванні стійкої економіки та громадянського суспільства

Illustration

Аліна Соколенко

Голова та членкиня Наглядової ради ASDE. Сертифікована спеціалістка зі сталого розвитку та нефінансової звітності

Illustration

Ксенія Багрій

Експертка у сфері нефінансової звітності та взаємодії із зацікавленими сторонами. GRI Certified Professional and Trainer

Illustration

Валерій Соколенко

Міжнародний консультант у сфері управління та розвитку в проєктах міжнародних банків розвитку та програм ООН

Illustration

Олександра Гуменна

Експертка в сфері креативної економіки, кандидатка економічних наук, лекторка НАУКМА

Illustration

Андрій Мельник

Експерт зі сталого фінансування. Керівник програм сталого розвитку Банку "Львів". Фахівець з розвитку проєктів малого та середнього бізнесу

Illustration

Євгенія Афанасенко

Британсько-українська екологиня та спеціалістка з ESG. Головна радниця з питань навколишнього середовища ЄБРР

Illustration

Андрій Оленюк

Експерт у сфері права. Партнер юридичної фірми EVERLEGAL. Співкерівник практики Сталого розвитку

Illustration

Владислав Антипов

Експерт у сфері промислової екології. Власник компанії "Центр Екології та Розвитку Нових технологій (ЦЕРН)"

Illustration

Анна Жовтенко

Експертка у сфері екології. Спеціалістка із зеленого офісу. Координаторка проєктів ОБСЄ в Україні

Illustration

Микола Горбаха

Координатор сектору безпеки дорожнього руху. Спеціаліст з розробки системи управління безпекою дорожнього руху

Illustration

Христина Біляковська

Експертка зі сталих комунікацій та соціального менеджменту

Illustration

Олена Тарасова-Красієва

Експертка з біорізноманіття. Керівниця проєктів та експертка у ПРООН, Україна

Illustration

Юлія Логвиненко

Експертка із систем екологічного менеджменту та охорони праці. Сертифікована тренерка з міжнародних стандартів

Illustration

Оксана Гетьман

Експертка зі сталої архітектури. Студентка Кембриджського університету, MPhil архітектури та урбаністичних студій

Illustration

Юлія Пильнова

Координаторка сектору адаптації до зміни клімату. Спеціалістка з оцінки E&S в Tetra Tech. Сертифікована аудиторка за стандартами ISO 14001 та ISO 9001

Illustration

Валерій Михайловський

Експерт зі сталого фінансування. Менеджер у PricewaterhouseCoopers

Illustration

Олеся Вершигора

Експертка з енергоменеджменту.Засновниця курсу «Sustainability Basic»

Illustration

Марія Василець

Експертка з креативної економіки. Координаторка грантів у партнерстві з Британською Радою в Україні та EVZ

Illustration

Оксана Купер

Експертка зі стратегічного розвитку та проєктного менеджментуюридична аналітикиня, консультантка з комунікацій

Illustration

Станіслав Дубко

Експерт зі сталого фінансування.Спеціаліст з управління приватними рейтинговими агентствами та консалтингу

Illustration

Крістіна Кенчадзе

Експертка з управління охороною навколишнього середовища та охорони праці. Інженерка з охорони праці та спеціалістка зі сталого розвитку у Snapchat Inc.

Illustration

Андрій Гнап

Експерт з циркулярної економіки. CEO/Аналітик у сфері публічної інформації у форматі відкритих даних у ТОВ "Waste Ukraine Analytics"

Illustration

Руслан Чорний

Експерт із сталих фінансів.Директор ТОВ "Фінансовий клуб"

Illustration

Коен Роест

старший науковий співробітник у галузі водних ресурсів та клімату. член української громадської організації "Primavera"

Illustration

Ганна Мелеганич

Експертка у сфері комунікацій.Регіональна лідерка порозуміння ПРООН в Україні. Директорка Центру сталого розвитку Ужгородського національного університету

Illustration

Євгеній Дейнеко

Експерт у сфері права.Керуючий партнер EVERLEGAL. Співкерівник практики Сталого розвитку

Illustration

Максим Бабаєв

Експерт із зеленої енергетики.CEO платформи для інвестицій GetMarket. Член правління Центру екологічних ініціатив Екодія

Illustration

Наталія Корольова

Експертка з охорони навколишнього середовища, охорони здоров'я та безпеки. Керівниця відділу якості та сертифікації в ТОВ "KUA FORUM"

Illustration

Іван Корякін

Координатор сектору стратегій сталого бізнесу. Експерт у банківській сфері. Консультант, радник та тренер

Illustration

Ростислав Лукач

Експерт із економіки.Консультант із початкування та розвитку малого бізнесу, залучення інвестицій та комунікацій

Illustration

Катерина Чечуліна

Експертка із англійського права. Кваліфікована радниця з англійського права CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Ukraine

Illustration

Анніс Захарова

Експертка із брендингу та репутаційного менеджменту

Illustration

Ігор Олехов

Експерт у сфері банківського та фінансового права, керівник практики банківського та фінансового права київського офісу

Партнери

 • Illustration


  IFC є найбільшою глобальною організацією розвитку, яка зосереджена на приватному секторі в країнах, що розвиваються.
  IFC, член Групи Світового банку, сприяє економічному розвитку та покращує життя людей, заохочуючи зростання приватного сектора в країнах, що розвиваються. Вони використовують свої фінансові ресурси, технічний досвід, світовий досвід і інноваційне мислення, щоб допомогти партнерам подолати фінансові, операційні та інші труднощі.

 • Illustration

  SME Finance Forum працює над розширенням доступу до фінансування малого та середнього бізнесу. Форум керує глобальною мережею членів із понад 240 членів, яка об’єднує фінансові установи, технологічні компанії та фінансові установи розвитку для обміну знаннями, стимулювання інновацій та сприяння зростанню МСП.
  Місія — прискорити доступ до фінансування для малого та середнього бізнесу в усьому світі шляхом сприяння обміну знаннями, зміні політики та нових зв’язків.

 • Illustration

  AVgroup- консалтингова фірма в сфері сталого розвитку, місією якої є формування цінності компаній шляхом впровадження у наявні бізнес-моделі екологічного, соціального та корпоративного управління задля довгострокового зростання, збільшення капіталізації та інвестиційної привабливості.
  Підхід та методологія діяльності компанії базується на Стандартах діяльності Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC PS), Екологічній та соціальній політиці Світового Банку та ЄБРР, Керівних принципах ООН з бізнесу та прав людини (UNGP), Цілей сталого розвитку ООН, Директив ЄС та найкращих доступних методів та практик.

 • Illustration

  Екна Україна – молода та прогресивна українська компанія, що спеціалізується на медичному обладнанні у багатьох сегментах медичного ринку.
  Основними напрямками реалізації є візуалізаційне обладнання для потреб медицини, обладнання для інтенсивної терапії та засоби боротьби з коронавірусом. Компанія співпрацює з клінічними лікарнями, центрами первинної медичної допомоги, відділами охорони здоров’я України та приватними клініками.

 • Illustration

  Апостроф - це інтернет-видання, орієнтоване на підготовку інформаційних та аналітичних матеріалів, висвітлення актуальних подій в політиці, економіці, суспільстві та культурі. Апостроф TV – український незалежний інформаційно-аналітичний телеканал.
  Співпраця ASDE та медіа полягає у розповсюдженні знань про сталий розвиток серед суспільства, створенні ідей, розробці спільних проєктів та програм, і залученні державних та комерційних установ до реалізації проєктів та технологій.

 • Illustration

  Всесвітній фонд природи WWF є однією з найвпливовіших і найбільших у світі незалежних організацій, орієнтованих на природу, з більш ніж 5 мільйонами прихильників і офісами в більш ніж 100 країнах.
  Українська команда WWF складається з професійних екологів та біологів, комунікаторів та менеджерів проєктів. Їхня діяльність базується на науковому підході та пошуку рішень спільно з різними зацікавленими групами. У своїй роботі керуються принципами та етичними стандартами WWF.

 • Illustration

  CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang є 5-ю за розміром юридичною фірмою в світі, яка має 72 офіси у 41 країнах, в яких працюють 4800 юристів. 
  Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang пропонує послуги 6 партнерів та 30 юристів, які мають кваліфікацію за українським та міжнародним правом та розуміють специфіку українського ринку, а також вимоги і очікування міжнародних організацій та інвесторів.

 • Illustration

  Kultur Aktiv - це німецька громадська організація, заснована в 2002 році в Дрездені для промоції мистецтва та культури, освіти та творчого потенціалу через міжнародний обмін та співпрацю.
  Kultur Aktiv є партнером проекту ASDE – Sustainable CreaCamp. Це перша програма сталого розвитку, спрямована на представників сектору культурних та креативних індустрій України та Німеччини. Проект реалізовано в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Київ, Україна) та Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) (Берлін, Німеччина).

 • Illustration

  Національний університет «Києво-Могилянська академія» є державним вищим навчальним закладом, має статус національного та ІV рівень акредитації.
  ASDE та НаУКМА співпрацюють у напрямках реалізації наукових, освітніх та інноваційних проєктів у сфері сталого розвитку, а саме: здійснення науково-практичних досліджень в інтересах сталого розвитку України; напрацювання перспективних економічних моделей, формування політик, стратегій, впровадження перспективних інноваційних освітніх проєктів та проведення спільних заходів в Києві та регіонах.

 • Illustration

  Асоціація Фермерів Грузії – це організація, що діє задля поліпшення якості життя грузинських фермерів за допомогою їх об’єднання, просування їх інтересів і всебічного сприяння в зміцненні сільськогосподарського сектора Грузії.
  Зараз організація об’єднує до 4000 фермерів по всій Грузії. Відповідно до мандата, наданого фермерами-членами, Асоціація виступає як посередник між фермерами та урядом. Організація співпрацює з державними органами та брала активну участь у формуванні стратегії та політики розвитку сільського господарства.

 • Illustration

  Mind – незалежний журналістський бізнес-портал, що відстоює інтереси української економіки та ліберальні цінності.
  Перше українське видання з платною підпискою, яке спонсорується читачами, що дозволяє стати незалежними від політиків і бізнесменів. Mind є інформаційним партнером проєктів ASDE, зокрема - ексклюзивним партнером проекту Agribusiness Sustainability Webinar Series for Eastern Europe and Central Asia.

 • Illustration

  Громадська Організація «Розвиток ІТ освіти» – це перший масштабний соціальний проєкт на базі державного університету, метою якого є сталий розвиток IT-освіти в Україні.
  У рамках партнерства з ASDE, організації розширюють можливості суспільства у сфері сталого розвитку, розвитку IT освіти в Україні, розвитку державної освіти в Україні та наукової бази, налагодження партнерських практичних відносин з організаціями для спільного отримання або обміну досвідом та експертизою.

 • Illustration

  Асоціація «підприємств промислової автоматизації України»  (скорочено АППАУ) – об’єднання юридичних осіб, неприбуткова організація, заснована у 2011 році. Об’єднує учасників ринку промислової автоматизації та ІТ – системних інтеграторів АСУ, розробників програмного та апаратного забезпечення, вендорів, університети, промислові підприємства.
  За роки роботи АППАУ стала одним з лідерів розвитку промислових хайтек секторів. Асоціація є координатором національного руху «Індустрія 4.0 в Україні» та розробником проекту національної стратегії Індустрії 4.0, куратором Технічного комітету 185 «Промислова автоматизація», ідеологом концепцій мережі Центрів Індустрії 4.0, кластерів ІАМ, промислових акселераторів та галузевих дорожніх карт цифрової трансформації тощо.

 • Illustration

  Global initiatives and solutions - це шотландська громадська організація, що є унікальним міждисциплінарним гібридом між бізнес-консультуванням та аналітичним центром.
  Відповідно до їх філософії «Чотири кути світу», у GIS вірять, що освіта молодого населення та сучасні практичні навички працевлаштування є основоположними для прогресу економіки та конкурентоспроможності на світовій арені.

 • Illustration

  УКРГАЗБАНК – провідний ЕКОбанк України, який піклується про довкілля, фінансуючи проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики. На сьогодні Банк є беззаперечним лідером у «зеленому» фінансуванні.
  УКРГАЗБАНК працює за трьома напрямами: – фінансування альтернативної енергетики – сонячної, гідроенергії, енергії вітру тощо; – фінансування енергозберігаючих технологій: починаючи від встановлення енергозберігаючих лампочок до величезних проєктів модернізації устаткування, а також – захист довкілля.

 • Illustration

  Банк Львів був створений у 1990 році. У 2007 році став банком повністю з іноземним капіталом. 29 січня 2019 року 51% акцій банку викупив Швейцарський фонд responsAbility, а в 2022 році Північна Екологічна Фінансова Корпорація Nefco викупила 13, 94% акцій банку
  Щорічно банк оцінюється різноманітними уповноваженими рейтинговими агентствами. У 2018 році рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило надійність банківських вкладів Банку «Львів» на рівні «5», що характеризує банк як надійну фінансову установу.

 • Illustration

  Інформаційне агентство "Фінансовий клуб" - майданчик комунікації принципово нового формату між фінансово-банківською спільнотою, експертним середовищем, регуляторами та суспільством.
  Медіа-проект надає своїм читачам ексклюзивну інформацію новин, ринкову аналітику, а також авторитетні прогнози про перспективи розвитку різних сегментів фінансового ринку та його учасників.

 • Illustration

  Business Woman Club – це міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.
  Місія клубу – зміна філософії мислення людей у суспільстві через довіру, самоосвіту, знання, розвиток та гармонію з природою. Глобальна мета Business Women Club: висадити 100 мільйонів дерев.

 • Illustration

  Circular Economy Alliance – це віддана та орієнтована на знання організація, зосереджена виключно на тому, щоб прокласти шлях до безперешкодного переходу до циркулярної економіки.
  Їхня робота ґрунтується на міцній основі даних, а їхні двері завжди відкриті для учнів, які сповнені рішучості підвищити свої здібності та стати рушіями змін. Вони стають все сильнішими щоразу, коли долають прогалини в знаннях про кругову економіку, віддаляючи нас від лінійності.

Приєднатися

ASDE – це платформа для взаємодії членів ком'юніті. Нетворкінг є стратегічною складовою нашої діяльності. Разом ми формуємо свідоме громадянське суспільство
Бути у спільноті – це знаходитись серед однодумців, експертів і практиків сталого розвитку

Бути учасником спільноти ASDE – це про можливості:

колаборація міжнародних партнерів у рамках діяльності організації та формування сталої екосистеми;

акумуляція та уніфікація знань на базі Асоціації експертів сталого розвитку;

адвокація сталості та незалежний провідник для бізнесу, держави і суспільства;

формування комунікаційної експертної платформи та промоція на ресурсах ASDE, публікації в медіа партнерів;

можливості підвищення рівня експертності у сфері сталого розвитку через обмін досвідом з міжнародними експертами, які долучаються до роботи ASDE;

реалізація просвітницької діяльність - проведення регулярних подій, можливість навчати чи навчатись на платформі International Sustainability Business Academy;

бренд та репутація експертності в Україні;
синергія в сфері сталості, яка стандартизує підходи;

обмін досвідом та робота на базі професійної платформи практиків сталого розвитку для репрезентації в Україні та на міжнародних аренах

Членство в ASDE є добровільним та індивідуальним, і регулюються Статутом організації та чинним законодавством України. Членами організації можуть бути як громадяни України, так і іноземці.

Члени ASDE беруть участь у створенні проєктів, реалізації Стратегії, вносять пропозиції щодо напрямків діяльності, беруть участь у голосуванні на загальних зборах, обирають та можуть бути обраними до органів управління організації

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.