Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
об’єднує талановитих та відданих своїй справі людей з різних галузей. Завдяки спільним цінностям, обміном досвіду та взаємопідтримці нашого ком’юніті, ми реалізовуємо колективний потенціал в формуванні стійкої економіки та громадянського суспільства
Партнери
IFC є найбільшою глобальною організацією розвитку, яка зосереджена на приватному секторі в країнах, що розвиваються.
IFC, член Групи Світового банку, сприяє економічному розвитку та покращує життя людей, заохочуючи зростання приватного сектора в країнах, що розвиваються. Вони використовують свої фінансові ресурси, технічний досвід, світовий досвід і інноваційне мислення, щоб допомогти партнерам подолати фінансові, операційні та інші труднощі.
SME Finance Forum працює над розширенням доступу до фінансування малого та середнього бізнесу. Форум керує глобальною мережею членів із понад 240 членів, яка об’єднує фінансові установи, технологічні компанії та фінансові установи розвитку для обміну знаннями, стимулювання інновацій та сприяння зростанню МСП.
Місія — прискорити доступ до фінансування для малого та середнього бізнесу в усьому світі шляхом сприяння обміну знаннями, зміні політики та нових зв’язків.
AVgroup- консалтингова фірма в сфері сталого розвитку, місією якої є формування цінності компаній шляхом впровадження у наявні бізнес-моделі екологічного, соціального та корпоративного управління задля довгострокового зростання, збільшення капіталізації та інвестиційної привабливості.
Підхід та методологія діяльності компанії базується на Стандартах діяльності Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC PS), Екологічній та соціальній політиці Світового Банку та ЄБРР, Керівних принципах ООН з бізнесу та прав людини (UNGP), Цілей сталого розвитку ООН, Директив ЄС та найкращих доступних методів та практик.
Екна Україна – молода та прогресивна українська компанія, що спеціалізується на медичному обладнанні у багатьох сегментах медичного ринку.
Основними напрямками реалізації є візуалізаційне обладнання для потреб медицини, обладнання для інтенсивної терапії та засоби боротьби з коронавірусом. Компанія співпрацює з клінічними лікарнями, центрами первинної медичної допомоги, відділами охорони здоров’я України та приватними клініками.
Апостроф - це інтернет-видання, орієнтоване на підготовку інформаційних та аналітичних матеріалів, висвітлення актуальних подій в політиці, економіці, суспільстві та культурі. Апостроф TV – український незалежний інформаційно-аналітичний телеканал.
Співпраця ASDE та медіа полягає у розповсюдженні знань про сталий розвиток серед суспільства, створенні ідей, розробці спільних проєктів та програм, і залученні державних та комерційних установ до реалізації проєктів та технологій.
Всесвітній фонд природи WWF є однією з найвпливовіших і найбільших у світі незалежних організацій, орієнтованих на природу, з більш ніж 5 мільйонами прихильників і офісами в більш ніж 100 країнах.
Українська команда WWF складається з професійних екологів та біологів, комунікаторів та менеджерів проєктів. Їхня діяльність базується на науковому підході та пошуку рішень спільно з різними зацікавленими групами. У своїй роботі керуються принципами та етичними стандартами WWF.
CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang є 5-ю за розміром юридичною фірмою в світі, яка має 72 офіси у 41 країнах, в яких працюють 4800 юристів.
Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang пропонує послуги 6 партнерів та 30 юристів, які мають кваліфікацію за українським та міжнародним правом та розуміють специфіку українського ринку, а також вимоги і очікування міжнародних організацій та інвесторів.
Kultur Aktiv - це німецька громадська організація, заснована в 2002 році в Дрездені для промоції мистецтва та культури, освіти та творчого потенціалу через міжнародний обмін та співпрацю.
Kultur Aktiv є партнером проекту ASDE – Sustainable CreaCamp. Це перша програма сталого розвитку, спрямована на представників сектору культурних та креативних індустрій України та Німеччини. Проект реалізовано в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Київ, Україна) та Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) (Берлін, Німеччина).
Національний університет «Києво-Могилянська академія» є державним вищим навчальним закладом, має статус національного та ІV рівень акредитації.
ASDE та НаУКМА співпрацюють у напрямках реалізації наукових, освітніх та інноваційних проєктів у сфері сталого розвитку, а саме: здійснення науково-практичних досліджень в інтересах сталого розвитку України; напрацювання перспективних економічних моделей, формування політик, стратегій, впровадження перспективних інноваційних освітніх проєктів та проведення спільних заходів в Києві та регіонах.
Асоціація Фермерів Грузії – це організація, що діє задля поліпшення якості життя грузинських фермерів за допомогою їх об’єднання, просування їх інтересів і всебічного сприяння в зміцненні сільськогосподарського сектора Грузії.
Зараз організація об’єднує до 4000 фермерів по всій Грузії. Відповідно до мандата, наданого фермерами-членами, Асоціація виступає як посередник між фермерами та урядом. Організація співпрацює з державними органами та брала активну участь у формуванні стратегії та політики розвитку сільського господарства.
Mind – незалежний журналістський бізнес-портал, що відстоює інтереси української економіки та ліберальні цінності.
Перше українське видання з платною підпискою, яке спонсорується читачами, що дозволяє стати незалежними від політиків і бізнесменів. Mind є інформаційним партнером проєктів ASDE, зокрема - ексклюзивним партнером проекту Agribusiness Sustainability Webinar Series for Eastern Europe and Central Asia.
Громадська Організація «Розвиток ІТ освіти» – це перший масштабний соціальний проєкт на базі державного університету, метою якого є сталий розвиток IT-освіти в Україні.
У рамках партнерства з ASDE, організації розширюють можливості суспільства у сфері сталого розвитку, розвитку IT освіти в Україні, розвитку державної освіти в Україні та наукової бази, налагодження партнерських практичних відносин з організаціями для спільного отримання або обміну досвідом та експертизою.
Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (скорочено АППАУ) – об’єднання юридичних осіб, неприбуткова організація, заснована у 2011 році. Об’єднує учасників ринку промислової автоматизації та ІТ – системних інтеграторів АСУ, розробників програмного та апаратного забезпечення, вендорів, університети, промислові підприємства.
За роки роботи АППАУ стала одним з лідерів розвитку промислових хайтек секторів. Асоціація є координатором національного руху «Індустрія 4.0 в Україні» та розробником проекту національної стратегії Індустрії 4.0, куратором Технічного комітету 185 «Промислова автоматизація», ідеологом концепцій мережі Центрів Індустрії 4.0, кластерів ІАМ, промислових акселераторів та галузевих дорожніх карт цифрової трансформації тощо.
Global initiatives and solutions - це шотландська громадська організація, що є унікальним міждисциплінарним гібридом між бізнес-консультуванням та аналітичним центром.
Відповідно до їх філософії «Чотири кути світу», у GIS вірять, що освіта молодого населення та сучасні практичні навички працевлаштування є основоположними для прогресу економіки та конкурентоспроможності на світовій арені.
УКРГАЗБАНК – провідний ЕКОбанк України, який піклується про довкілля, фінансуючи проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики. На сьогодні Банк є беззаперечним лідером у «зеленому» фінансуванні.
УКРГАЗБАНК працює за трьома напрямами: – фінансування альтернативної енергетики – сонячної, гідроенергії, енергії вітру тощо; – фінансування енергозберігаючих технологій: починаючи від встановлення енергозберігаючих лампочок до величезних проєктів модернізації устаткування, а також – захист довкілля.
Банк Львів був створений у 1990 році. У 2007 році став банком повністю з іноземним капіталом. 29 січня 2019 року 51% акцій банку викупив Швейцарський фонд responsAbility, а в 2022 році Північна Екологічна Фінансова Корпорація Nefco викупила 13, 94% акцій банку
Щорічно банк оцінюється різноманітними уповноваженими рейтинговими агентствами. У 2018 році рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило надійність банківських вкладів Банку «Львів» на рівні «5», що характеризує банк як надійну фінансову установу.
Інформаційне агентство "Фінансовий клуб" - майданчик комунікації принципово нового формату між фінансово-банківською спільнотою, експертним середовищем, регуляторами та суспільством.
Медіа-проект надає своїм читачам ексклюзивну інформацію новин, ринкову аналітику, а також авторитетні прогнози про перспективи розвитку різних сегментів фінансового ринку та його учасників.
Business Woman Club – це міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.
Місія клубу – зміна філософії мислення людей у суспільстві через довіру, самоосвіту, знання, розвиток та гармонію з природою. Глобальна мета Business Women Club: висадити 100 мільйонів дерев.
Circular Economy Alliance – це віддана та орієнтована на знання організація, зосереджена виключно на тому, щоб прокласти шлях до безперешкодного переходу до циркулярної економіки.
Їхня робота ґрунтується на міцній основі даних, а їхні двері завжди відкриті для учнів, які сповнені рішучості підвищити свої здібності та стати рушіями змін. Вони стають все сильнішими щоразу, коли долають прогалини в знаннях про кругову економіку, віддаляючи нас від лінійності.
Приєднатися
ASDE – це платформа для взаємодії членів ком'юніті. Нетворкінг є стратегічною складовою нашої діяльності. Разом ми формуємо свідоме громадянське суспільство
Бути у спільноті – це знаходитись серед однодумців, експертів і практиків сталого розвитку
колаборація міжнародних партнерів у рамках діяльності організації та формування сталої екосистеми;
акумуляція та уніфікація знань на базі Асоціації експертів сталого розвитку;
адвокація сталості та незалежний провідник для бізнесу, держави і суспільства;
формування комунікаційної експертної платформи та промоція на ресурсах ASDE, публікації в медіа партнерів;
можливості підвищення рівня експертності у сфері сталого розвитку через обмін досвідом з міжнародними експертами, які долучаються до роботи ASDE;
реалізація просвітницької діяльність - проведення регулярних подій, можливість навчати чи навчатись на платформі International Sustainability Business Academy;
бренд та репутація експертності в Україні;
синергія в сфері сталості, яка стандартизує підходи;
обмін досвідом та робота на базі професійної платформи практиків сталого розвитку для репрезентації в Україні та на міжнародних аренах
Членство в ASDE є добровільним та індивідуальним, і регулюються Статутом організації та чинним законодавством України. Членами організації можуть бути як громадяни України, так і іноземці.
Члени ASDE беруть участь у створенні проєктів, реалізації Стратегії, вносять пропозиції щодо напрямків діяльності, беруть участь у голосуванні на загальних зборах, обирають та можуть бути обраними до органів управління організації