Thank you!
We will contact you shortly.
EN
UA
INTERNATIONAL SUSTAINABILITY WEBINARS
Проєкт покликаний забезпечити поінформованість бізнесу про наявні інструменти та методології щодо відновлення на принципах сталого розвитку під час та після війниМета - формування фундаменту для економічного розвитку з урахуванням світових тенденцій сталого розвитку, ESG-критеріїв та інших напрямів розвитку бізнесу
International Sustainability Forum 2023
Для підтримки України, ASDE організувала дводенний міжнародний форум у Нідерландах та Україні
Мета - консолідувати зацікавлені сторони, зокрема, бізнес-сектор України та ЄС для проведення ефективної та практичної дискусії щодо того, що потрібно зробити для відновлення України. З початку війни українські міста та підприємства зіткнулися з безпрецедентними викликами, що мають руйнівний вплив на бізнес та природне середовище
Sustainability Recovery Guidance
Sustainability Recovery Guidance — унікальні серії вебінарів, що допоможуть заповнити інформаційні прогалини щодо сталого розвитку, найкращих ESG-практик та методів доступу до зеленого фінансування. Кожна серія присвячена окремій сфері та напрямку. Включає в себе пленарну дискусію запрошених спікерів, час для питань та відповідей для учасників та підведення підсумків експертом ASDE.
Серії виходять раз на місяць, кожного останнього четверга. Тривалість серії: 1,5-2 години.
Екологічні, соціально-демографічні та економічні виклики середнього та великого бізнесу в аграрному секторі
ASDE та WWF-Україна провели дослідження на тему: "Екологічні, соціально-демографічні та економічні виклики середнього та великого бізнесу в аграрному секторі", проаналізувавши діяльність сільськогосподарської галузі України в період війни.
Дослідження охопило 11 представників українського агробізнесу та близько 750 тис. га землі з урахуванням різних фізико-географічних умов у 19 областях України.
Подкаст “Відновлення економіки у воєнний та післявоєнний період через фокус-підхід ESG”
11 травня 2023 року було записано подкаст з досвідченою експерткою ESG/Корпоративного управління, керівницею групи ECA ESG Program, Україна та Боснія та Герцеговина, Юлією Холодковою. Співрозмовницею та ведучою подкасту стала Аліна Соколенко, міжнародна експертка зі сталих фінансів та інвестицій, голова Асоціації експертів зі сталого розвитку.
Під час подкасту експертки обговорили:- основні продукти співпраці між IFC та НБУ щодо розвитку регулювання ESG (опора на існуюче регулювання ЄС, міркування щодо специфіки українського ринку тощо);- яка роль і участь IFC у просуванні ESG серед бізнесу;- програми технічної/освітньої/іншої підтримки у сфері ESG;- особливості впровадження та роботу Інтегрованої програми ESG IFC та співпрацю з Асоціацією експертів зі сталого розвитку.
Environmental, Social and Governance Program
ASDE є єдиною організацією в Україні, що співпрацює з Інтегрованою програмою ESG IFC, яка реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань SECO, щоб просувати та підтримувати розвиток та інтеграцію стандартів і практик ESG у приватний сектор України.
Співпраця допоможе Асоціації розширити знання щодо інтегрованого підходу ESG, що стосується критичних тем ESG, включаючи ефективне управління екологічними та соціальними ризиками, управління кліматом та звітність про сталий розвиток.
Дослідження потреб українського бізнесу
Асоціація експертів сталого розвитку провела дослідження потреб малого та середнього бізнесу України після повномасштабного вторгнення.В результаті дослідження було опитано 527 респондентів. Більшість висловили інтерес до грантових програм, кредитування та інвестицій.
International Sustainability Forum 2022
International Sustainability Forum - щорічний міжнародний форум зі сталого розвитку, який цьогоріч ми провели 6 жовтня 2022 року. Форум складався із чотирьох дискусійних панелей із провідними експертами, які відповідали на питання: Як державні регулятори можуть забезпечити відновлення? Яким має бути корпоративне управління для подолання глобальних загроз? Як український бізнес може перетворити ризики, пов’язані з війною, на нові можливості фінансування? Чи є шанси на перехід до зеленої економіки шляхом стійкого відновлення в новій геополітичній реальності?Наша мета - створення регіональної стійкої бізнес-екосистеми для відновлення та розвитку економіки на принципах сталості задля трансформації до зеленої економіки та стійкого громадянського суспільства.
Експертна думка сталого розвитку
Це п’ять серій-програм про ESG критерії, фінансову звітність, «зелену економіку, кредитування, інвестиції та вплив банківського обслуговування на сталий розвиток.
Все для того, щоб в умовах війни малий та середній бізнес почув думку експертів: як вижити і стати сталими?
International Sustainability Forum 2021
International Sustainability Forum - це перший міжнародний освітній форум зі сталості в Україні, який ми провели 17-18 червня 2021 року. Подія об’єднала учасників із 7 країн і зібрала мільйонне висвітлення
Мета форуму – підвищити обізнаність щодо сталості, долучитися до формування культури сталого розвитку та сприяння розвитку зеленої економіки. Адже формування культури сталого розвитку в Україні є актуальною темою через постійне зростання зацікавленості до вирішення глобальних викликів у різних галузях: агро, IT, енергетика, роздрібна торгівля, індустрія розвитку, хімічна та навіть креативна. Саме тому ми започаткували щорічний міжнародний захід з акцентом на освіту та практичні бізнес-кейси.
Серія вебінарів
ECA Sustainability Community of Practice
У вересні 2020 року AVgroup, Асоціація експертів зі сталого розвитку (ASDE) та Нідерландський банк розвитку (FMO) запустили серію вебінарів про сталий розвиток в агробізнесі.
Метою проекту було поширення знань про найкращі ESG-практики та підвищення доступності зеленого фінансування з урахуванням потреб регіонального агробізнесу країн Східної Європи та Центральної Азії.
Напрямки навчання:
Навчання
International Sustainability Academy - незалежний міжнародний інноваційний освітній центр, який працює в країнах Європи та Центральної Азії. Місія академії - впровадження сталого розвитку через освіту, навчання і практику.